RMA voor het opsturen van defecte device

Background blocks

Storingen aan mobiele apparatuur op basis van carry-in en onderhoud aan barcodescanners, hand- en truckterminals, accesspoints en overige apparatuur worden door ons Service Centre in Hendrik Ido Ambacht gecoördineerd.

Voordat je je apparatuur aan Peak Technologies opstuurt of aanbiedt, dien je wel eerst de storing aan te melden zodat deze bij ons bekend is. Nadat wij je melding hebben ontvangen, ontvang je van ons een Return Material Authorisation (RMA) nummer. Het RMA-nummer geeft aan dat je storing bekend is in ons systeem en is noodzakelijk om een vlotte afhandeling van je storing te kunnen garanderen.

Vul je gegevens hieronder zo volledig mogelijk in om je storing direct bij ons aan te melden.

Aanmeldingsformulier Peak Customer Service Desk (CSD)

powered by Advanced iFrame

Wat te doen na het versturen van het formulier
  • Stuur uw apparaat, na ontvangst van het RMA-nummer, in de originele verpakking of, indien deze niet beschikbaar is, in ieder geval adequaat verpakt naar:
    Peak Technologies
    t.a.v. Customer Service Desk
    Nieuwe Bosweg 10
    3341 LH HENDRIK-IDO-AMBACHT
  • Vermeld altijd aan de buitenzijde van de verpakking, met een opvallende sticker, het RMA-nummer! Voeg tevens een duidelijke klachtomschrijving bij; gebruik hiervoor bij voorkeur doorzichtige vervoersenveloppen.
  • Vermeld altijd het betreffende RMA-nummer bij vragen aan en/of correspondentie met de Peak Customer Service Desk.
  • De kosten voor het verzenden van apparatuur naar Peak Technologies zijn voor rekening van de klant/opdrachtgever. Transportschade of zoek raken van de goederen tijdens transport naar Peak Technologies is voor risico van de klant/opdrachtgever.
  • De apparatuur dient uiterlijk 10 werkdagen na uitgifte van het RMA-nummer bij Peak Technologies ontvangen te zijn. Na deze periode vervalt het RMA-nummer.

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

rebranding



Dalosy is nu Peak Technologies.


Dalosy heet voortaan Peak Technologies. Ondanks de verandering van naam blijven onze producten, diensten en ons team hetzelfde. Ook de website en portalen blijven voorlopig hetzelfde, maar dan met een nieuw logo en huisstijl. Je kunt nog steeds vertrouwen op het team en de kwaliteit van Dalosy.

Meer over deze verandering